• (0534) 798 4260 - (0535) 735 5536
  • 17 September 2019
0 Comments

İstanbul Giresun Nakliyat Ambarı1989 Yılında İstanbul merkezli olarak kurulmuş olan İstanbul Giresun şehirler arası nakliyat ambarı firmamız İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasının tüm ilçe ve semtlerinden Giresun merkez ve ilçelerine; Şehirler arası parsiyel taşımacılık, evden eve nakliyat, komple yük nakliyesi, İstanbul Giresun arası ambar, ağır nakliyat, parça eşya taşımacılığı hizmetleri sunmaktadır. Firmamız güvenilir hizmetleri ve kaliteli ekipmanları ile uygun fiyat teklifleri sunarak çalışmalarını devam ettirmektedir. Müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak, gerçekleştirdiği hizmetten müşteri memnuniyetini sorun yaşamadan %100 kazanmaktadır. Kazandığımız müşteri memnuniyeti ve güler yüzlülük ile birçok iş ve projelere imza atan İstanbul Giresun nakliyat ambarı firmaları arasında yerini almıştır. İstanbul giresun nakliye firmaları arasında köklü bir firma olduğumuzun altını çizmek istiyoruz.

İstanbul Giresun şehirler arası nakliye hizmeti ile komple, parça yük ve parsiyel eşyalarınızı garantili şekilde yük ve eşyalarınızın güvenilir taşıyoruz. İstanbul’dan Giresun Şehir’ine gidecek olan ürünleriniz(malzeme, eşya, koliler, iş makinesi, fabrika malzemeleri, makine parçaları, ev eşyaları, paletli malzemeler) İstanbul Giresun Şehirler arası nakliye fiyatları gideceği il-ilçe mesafesine ve ürünlerin teknik özelliklerine göre değişim göstermektedir. Bu teknik özellikler ürünlerinizin ağırlık, hacim, boyut ve ebatlarıdır. Tüm bu teknik özellikler göz önünde bulundurularak fiyat belirlemesi yapılmaktadır.

İstanbul Giresun şehirler arası taşımacılık fiyatları, yük eşya taşıması fiyatları için firmamızdan fiyat teklifi almadan karar vermeyin. İstanbul Giresun nakliye firmamız en ekonomik fiyat teklifi ile yük veya eşyalarınızı taşımanızı istiyoruz. İstanbul Giresun arası ambar hizmeti İstanbul Giresun arası nakliye hizmetine göre daha uygun fiyatlı olmaktadır. İstanbul Giresun taşımacılık hizmetini almaya karar verdiğiniz zaman nakliye aracı yük veya eşyalarınıza fazla büyük gelebilmektedir. Bu durum için firmamız hizmet kategorisine ambar hizmeti ekleyerek yük eşyaları ekonomik fiyatlı ve tasarruflu hizmet sağlamış olmaktadır.

İstanbul Giresun Şehirler Arası Nakliye Hizmetleri

Ambar hizmeti İstanbul’un tüm noktalarından genel ambar aracına (TIR, kamyon) toplanmış olan İstanbul Giresun parça eşya taşıma hizmeti ile bir araya getirilen yük ve eşyalar Giresunya transferi yapılmaktadır. Ucuz İstanbul giresun ambarı firmamız büyük araç filosuna sahip olup araç filosunda kapalı büyük küçük kamyon ve kamyonet, panelvan, açık kapalı dorse, TIR, 10 teker nakliye araçlarına sahiptir. Hassas yük ve eşyalara özel araç gönderimi yapılmaktadır. 

İstanbul Giresun arası giden nakliyat ve ambar firması olarak 1989 yılından bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz birçok iş ve projeleri sorunsuz bir şekilde sonlandırdık. Firmamız tüm yetki ve taşıma belgelerine sahiptir. İstanbul Giresun nakliyat ve taşımacılık işlerinde tam zamanlı teslimat ile iş garantisi sunmaktadır. Firmamızın diğer İstanbul Giresun Şehirler arası ambar nakliyat firmalarından ayıran özelliklerin farkını sizlerde keşfedeceksiniz. Haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz olarak İstanbul Giresun nakliyat işleriniz için arayabilir, fiyat teklifini alabilirsiniz.. Sizlere bir telefon kadar uzağız… 

İSTANBUL GİRESUN NAKLİYE HİZMETLERİMİZ

İstanbul Giresun nakliyeciler, İstanbul’dan Giresun ambar firması, İstanbul Giresun arası yük taşıma, İstanbul giresun ambar şirketi, İstanbul Giresun fabrika iş yeri taşıma, İstanbul Giresun fuar stant taşımacılığı, İstanbul Giresun evden eve nakliyat, İstanbul Giresun nakliye kamyonu, İstanbul şehir içi ambar firması, Sandıklı malzeme taşımacılığı, paletli malzeme nakliyatı, İstanbul Giresun çeyiz taşımacılığı, İstanbul Giresun motosiklet taşımacılığı, İstanbul Giresun(1+1, 2+1, 3+1, 4+1) ev eşyası taşımacılık, İstanbul Giresun şehirler arası evden eve nakliye, İstanbul’dan Giresun giden ambar firması, İstanbul Giresun gidiş dönüş nakliyeciler, İstanbul Giresun ofis büro taşımacılığı, İstanbul açık kapalı kasalı araçlar Giresun, İstanbul Giresun nakliye firmaları, İstanbul Giresun TIR lojistik firmalar, İstanbul Giresun ucuz nakliyat, İstanbul Giresun nakliyeciler burada.

İstanbul şehirler arası nakliye ambarı hizmeti sunduğumuz birkaç bölge;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.