• (0534) 798 4260 - (0535) 735 5536
  • 17 September 2019
0 Comments

İstanbul Kemer Nakliyat Ambarı1989 Yılında İstanbul merkezli olarak kurulmuş olan İstanbul Kemer şehirler arası nakliyat ambarı firmamız İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasının tüm ilçe ve semtlerinden Kemer merkez ve ilçelerine; Şehirler arası parsiyel taşımacılık, evden eve nakliyat, komple yük nakliyesi, İstanbul Kemer arası ambar, ağır nakliyat, parça eşya taşımacılığı hizmetleri sunmaktadır. Firmamız güvenilir hizmetleri ve kaliteli ekipmanları ile uygun fiyat teklifleri sunarak çalışmalarını devam ettirmektedir. Müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak, gerçekleştirdiği hizmetten müşteri memnuniyetini sorun yaşamadan %100 kazanmaktadır. Kazandığımız müşteri memnuniyeti ve güler yüzlülük ile birçok iş ve projelere imza atan İstanbul Kemer nakliyat ambarı firmaları arasında yerini almıştır. İstanbul kemer nakliye firmaları arasında köklü bir firma olduğumuzun altını çizmek istiyoruz.

İstanbul Kemer şehirler arası nakliye hizmeti ile komple, parça yük ve parsiyel eşyalarınızı garantili şekilde yük ve eşyalarınızın güvenilir taşıyoruz. İstanbul’dan Kemer Şehir’ine gidecek olan ürünleriniz(malzeme, eşya, koliler, iş makinesi, fabrika malzemeleri, makine parçaları, ev eşyaları, paletli malzemeler) İstanbul Kemer Şehirler arası nakliye fiyatları gideceği il-ilçe mesafesine ve ürünlerin teknik özelliklerine göre değişim göstermektedir. Bu teknik özellikler ürünlerinizin ağırlık, hacim, boyut ve ebatlarıdır. Tüm bu teknik özellikler göz önünde bulundurularak fiyat belirlemesi yapılmaktadır.

İstanbul Kemer şehirler arası taşımacılık fiyatları, yük eşya taşıması fiyatları için firmamızdan fiyat teklifi almadan karar vermeyin. İstanbul Kemer nakliye firmamız en ekonomik fiyat teklifi ile yük veya eşyalarınızı taşımanızı istiyoruz. İstanbul Kemer arası ambar hizmeti İstanbul Kemer arası nakliye hizmetine göre daha uygun fiyatlı olmaktadır. İstanbul Kemer taşımacılık hizmetini almaya karar verdiğiniz zaman nakliye aracı yük veya eşyalarınıza fazla büyük gelebilmektedir. Bu durum için firmamız hizmet kategorisine ambar hizmeti ekleyerek yük eşyaları ekonomik fiyatlı ve tasarruflu hizmet sağlamış olmaktadır.

İstanbul Kemer Şehirler Arası Nakliye Hizmetleri

Ambar hizmeti İstanbul’un tüm noktalarından genel ambar aracına (TIR, kamyon) toplanmış olan İstanbul Kemer parça eşya taşıma hizmeti ile bir araya getirilen yük ve eşyalar Kemerya transferi yapılmaktadır. Ucuz İstanbul kemer ambarı firmamız büyük araç filosuna sahip olup araç filosunda kapalı büyük küçük kamyon ve kamyonet, panelvan, açık kapalı dorse, TIR, 10 teker nakliye araçlarına sahiptir. Hassas yük ve eşyalara özel araç gönderimi yapılmaktadır. 

İstanbul Kemer arası giden nakliyat ve ambar firması olarak 1989 yılından bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz birçok iş ve projeleri sorunsuz bir şekilde sonlandırdık. Firmamız tüm yetki ve taşıma belgelerine sahiptir. İstanbul Kemer nakliyat ve taşımacılık işlerinde tam zamanlı teslimat ile iş garantisi sunmaktadır. Firmamızın diğer İstanbul Kemer Şehirler arası ambar nakliyat firmalarından ayıran özelliklerin farkını sizlerde keşfedeceksiniz. Haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz olarak İstanbul Kemer nakliyat işleriniz için arayabilir, fiyat teklifini alabilirsiniz.. Sizlere bir telefon kadar uzağız… 

İSTANBUL KEMER NAKLİYE HİZMETLERİMİZ

İstanbul Kemer nakliyeciler, İstanbul’dan Kemer ambar firması, İstanbul Kemer arası yük taşıma, İstanbul kemer ambar şirketi, İstanbul Kemer fabrika iş yeri taşıma, İstanbul Kemer fuar stant taşımacılığı, İstanbul Kemer evden eve nakliyat, İstanbul Kemer nakliye kamyonu, İstanbul şehir içi ambar firması, Sandıklı malzeme taşımacılığı, paletli malzeme nakliyatı, İstanbul Kemer çeyiz taşımacılığı, İstanbul Kemer motosiklet taşımacılığı, İstanbul Kemer(1+1, 2+1, 3+1, 4+1) ev eşyası taşımacılık, İstanbul Kemer şehirler arası evden eve nakliye, İstanbul’dan Kemer giden ambar firması, İstanbul Kemer gidiş dönüş nakliyeciler, İstanbul Kemer ofis büro taşımacılığı, İstanbul açık kapalı kasalı araçlar Kemer, İstanbul Kemer nakliye firmaları, İstanbul Kemer TIR lojistik firmalar, İstanbul Kemer ucuz nakliyat, İstanbul Kemer nakliyeciler burada.

İstanbul şehirler arası nakliye ambarı hizmeti sunduğumuz birkaç bölge;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.