• (0534) 798 4260 - (0535) 735 5536
  • 17 September 2019
0 Comments

İstanbul Kocaeli Nakliyat Ambarı1989 Yılında İstanbul merkezli olarak kurulmuş olan İstanbul Kocaeli şehirler arası nakliyat ambarı firmamız İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasının tüm ilçe ve semtlerinden Kocaeli merkez ve ilçelerine; Şehirler arası parsiyel taşımacılık, evden eve nakliyat, komple yük nakliyesi, İstanbul Kocaeli arası ambar, ağır nakliyat, parça eşya taşımacılığı hizmetleri sunmaktadır. Firmamız güvenilir hizmetleri ve kaliteli ekipmanları ile uygun fiyat teklifleri sunarak çalışmalarını devam ettirmektedir. Müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak, gerçekleştirdiği hizmetten müşteri memnuniyetini sorun yaşamadan %100 kazanmaktadır. Kazandığımız müşteri memnuniyeti ve güler yüzlülük ile birçok iş ve projelere imza atan İstanbul Kocaeli nakliyat ambarı firmaları arasında yerini almıştır. İstanbul kocaeli nakliye firmaları arasında köklü bir firma olduğumuzun altını çizmek istiyoruz.

İstanbul Kocaeli şehirler arası nakliye hizmeti ile komple, parça yük ve parsiyel eşyalarınızı garantili şekilde yük ve eşyalarınızın güvenilir taşıyoruz. İstanbul’dan Kocaeli Şehir’ine gidecek olan ürünleriniz(malzeme, eşya, koliler, iş makinesi, fabrika malzemeleri, makine parçaları, ev eşyaları, paletli malzemeler) İstanbul Kocaeli Şehirler arası nakliye fiyatları gideceği il-ilçe mesafesine ve ürünlerin teknik özelliklerine göre değişim göstermektedir. Bu teknik özellikler ürünlerinizin ağırlık, hacim, boyut ve ebatlarıdır. Tüm bu teknik özellikler göz önünde bulundurularak fiyat belirlemesi yapılmaktadır.

İstanbul Kocaeli şehirler arası taşımacılık fiyatları, yük eşya taşıması fiyatları için firmamızdan fiyat teklifi almadan karar vermeyin. İstanbul Kocaeli nakliye firmamız en ekonomik fiyat teklifi ile yük veya eşyalarınızı taşımanızı istiyoruz. İstanbul Kocaeli arası ambar hizmeti İstanbul Kocaeli arası nakliye hizmetine göre daha uygun fiyatlı olmaktadır. İstanbul Kocaeli taşımacılık hizmetini almaya karar verdiğiniz zaman nakliye aracı yük veya eşyalarınıza fazla büyük gelebilmektedir. Bu durum için firmamız hizmet kategorisine ambar hizmeti ekleyerek yük eşyaları ekonomik fiyatlı ve tasarruflu hizmet sağlamış olmaktadır.

İstanbul Kocaeli Şehirler Arası Nakliye Hizmetleri

Ambar hizmeti İstanbul’un tüm noktalarından genel ambar aracına (TIR, kamyon) toplanmış olan İstanbul Kocaeli parça eşya taşıma hizmeti ile bir araya getirilen yük ve eşyalar Kocaeliya transferi yapılmaktadır. Ucuz İstanbul kocaeli ambarı firmamız büyük araç filosuna sahip olup araç filosunda kapalı büyük küçük kamyon ve kamyonet, panelvan, açık kapalı dorse, TIR, 10 teker nakliye araçlarına sahiptir. Hassas yük ve eşyalara özel araç gönderimi yapılmaktadır. 

İstanbul Kocaeli arası giden nakliyat ve ambar firması olarak 1989 yılından bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz birçok iş ve projeleri sorunsuz bir şekilde sonlandırdık. Firmamız tüm yetki ve taşıma belgelerine sahiptir. İstanbul Kocaeli nakliyat ve taşımacılık işlerinde tam zamanlı teslimat ile iş garantisi sunmaktadır. Firmamızın diğer İstanbul Kocaeli Şehirler arası ambar nakliyat firmalarından ayıran özelliklerin farkını sizlerde keşfedeceksiniz. Haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz olarak İstanbul Kocaeli nakliyat işleriniz için arayabilir, fiyat teklifini alabilirsiniz.. Sizlere bir telefon kadar uzağız… 

İSTANBUL KOCAELİ NAKLİYE HİZMETLERİMİZ

İstanbul Kocaeli nakliyeciler, İstanbul’dan Kocaeli ambar firması, İstanbul Kocaeli arası yük taşıma, İstanbul Kocaeli ambar şirketi, İstanbul Kocaeli fabrika iş yeri taşıma, İstanbul Kocaeli fuar stant taşımacılığı, İstanbul Kocaeli evden eve nakliyat, İstanbul Kocaeli nakliye kamyonu, İstanbul şehir içi ambar firması, Sandıklı malzeme taşımacılığı, paletli malzeme nakliyatı, İstanbul Kocaeli çeyiz taşımacılığı, İstanbul Kocaeli motosiklet taşımacılığı, İstanbul Kocaeli(1+1, 2+1, 3+1, 4+1) ev eşyası taşımacılık, İstanbul Kocaeli şehirler arası evden eve nakliye, İstanbul’dan Kocaeli giden ambar firması, İstanbul Kocaeli gidiş dönüş nakliyeciler, İstanbul Kocaeli ofis büro taşımacılığı, İstanbul açık kapalı kasalı araçlar Kocaeli, İstanbul Kocaeli nakliye firmaları, İstanbul Kocaeli TIR lojistik firmalar, İstanbul Kocaeli ucuz nakliyat, İstanbul Kocaeli nakliyeciler burada.

İstanbul şehirler arası nakliye ambarı hizmeti sunduğumuz birkaç bölge;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.